GPS Smartwatch Wotchi W70G

Smartwatch chytré hodinky značky Wotchi W70G jsou dokonalým pomocníkem dobrým nejen na sportování, ale i do města či přírody. Chytré hodinky W70G jsou pečlivě zpracované a připínají se na ruku velmi lahodícím silikonovým řemenem s odepínacím systémem easy-click. Displej nabízí výborné barevné zobrazení a možností si přizpůsobit kontrast či  displeje. Můžete si zvolit i typ vyzvánění a oznámení či si nastavit mute režim. K dispozici je až 12 motivů ciferníků a 8 motivů movládacího.

Měření srdečního pulsu,  tlaku krve, monitoring spánku, odhad spálené energie a krokoměr jsou již mezi základními funkcemi, tyto chytré hodinky W70G se ale mohou pochlubit i předpovědí počasíkompasem, barometrem a výškoměrem, což z nich dělá ucházejícího společníka i na výlety do do hor nebo přírody.

Objednávat můžete zde kliknutím na obrázek, lze pak vybrat i šedou barvu přístroje:

Wotchi W70G

Propojení aplikace a hodinek

V aplikaci se zaregistrujte a následně se přihlaste. Pouze pokud jste v aplikaci přihlášeni, mohou být data z hodinek synchronizována. Aplikace by měla neustále běžet na pozadí telefonu, aby hodinky pracovaly správně.
Ujistěte se, že máte zapnuté hodinky, Bluetooth v telefonu je aktivní a vzdálenost mezi hodinkami a mobilním telefonem je menší než 10 metrů. V aplikaci přejděte na rozhraní „Zařízení“ a zvolte možnost „Přidat nové zařízení“, následně telefon spárujte se zařízením

Přijmutí, odmítnutí hovoru, vytáčení telefonního čísla

Jakmile máte příchozí hovor, hodinky začnou vibrovat a vyzvánět (lze upravit v nastavení) a na displeji se zobrazí jméno volajícího. Potažením zeleného/červeného znaku telefonu hovor přijmete/odmítnete. Skrz hodinky můžete i sami uskutečňovat hovory, stačí přejít na rozhraní „Dialer“ a vytočit požadované telefonní číslo. V „Contacts“ se nachází synchronizované telefonní kontakty z vašeho telefonu.