Pánské chytré hodinky

Pánské chytré hodinky, jsou chytré hodinky, které zaujmou robustnějším vzhledem, ale hlavně vysokým počtem funkcí. Pro sportovnější jedince doporučujeme chytré hodinky s měřením tepu, pro náročnější chytré hodinky s GPS a Wi-Fi, které fungují jako samostatný telefon na ruce. Všechny chytré pánské hodinky jsou propojitelné s Android zařízeními a chytré hodinky pro iPhone fungují i s Apple telefony. Všechny modely chytrých pánských hodinek jsou cenově dostupné a ohromí opravdu hromadou funkcí.

Pánské chytré hodinky se pomalu přesunuly od čisté funkčnosti a praktičnosti směrem k estetičnosti. Muži již dnes nejsou zkrátka jen geekové, ale považují svoje chytré hodinky i za ozdobný doplněk.

Někdo preferuje chytré hodinky s kovovým páskem, někdo zůstává u plastových či kožených řemínků.

Pánské chytré hodinky

Někteří pánové mají dokonce chytrých hodinek několik. Do zaměstnání či na společenské akce nosí elegantní smart hodinky z kovu a kůže, večer když jdou na pivo nebo do posilovny tak si vezmou plastové hodinky a outdoorovým lookem.

Hodně mužů preferuje značku Garmin. Ta se stala synonymem kvality  a robusnosti, kterou ocení nejenom horolezci či vrcholoví sportovci.

Výdrž baterií pánských chytrých hodinek je dána několika parametry. Jde zejména o využívání wifi, či provedení displaye. Je jasné, že hodinky s AmoLed displayem a permanentním datovým připojením vydrží na jedno nabití méně, než chytré hodinky s téměř monochromatickým displayem využívané jen

Pro vstup do eshopu s pánskými chytrými hodinkami klikněte zde: