Dámské chytré hodinky

Dámské chytré hodinky v sobě musí kombinovat jak elegantní vzhled, tak praktické funkce. Kromě toho, že plní i požadavek módního doplňku, dají se využít například jako cvičební nebo výživový poradce, peněženka, či primitivní mobilní telefon.

Dámské chytré hodinky mají spoustu různých funkcí – mezi časté funkce, které dámské chytré hodinky obsahují, patří například:

Výpočet kalorií –  tady můžeme sledovat, kolik kalorií jsme každý den spálili a vědět tak, jestli vám nechybí  tak potřebný pohyb.

Měření tepu ze zápěstí – umožní kontrolu srdečního tepu během cvičení nebo v průběhu dne, jestli není zpomalený nebo zrychlený (oboje mimo hraniční hodnoty není dobré).
Dámské chytré hodinkyMonitoring spánku – vhodné pro sledování spánkových trendů a času tráveného spaním (zejména pak kvalitu spánku).

Krokoměr – pomůže měřit a sledovat v čase počet nachozených kroků (každý člověk by měl denně ujít alespoň 10000 kroků).

U pokročilejších modelů dámských chytrých hodinek můžeme narazit i na další funkce jako jsou:

Ovládání mobilu – například příjem i odmítnutí hovoru, zobrazení notifikací, připomínek z kalendáře a podobně, GPS – navigace, díky které se už neztratíte.

Při výběru je proto kromě vzhledu důležité zaměřit se i na technické parametry jako například:

Kompatibilita s telefonem – dámské chytré hodinky mohou být kompatibilní s jiným typem operačního systému, výdrž baterie – delší výdrž je nespornou výhodou, odolnost vůči vnějším vlivům – patří mezi ně odolnost proti prachu, vodě a nárazu.

Mezi oblíbené značky v kategorii dámské chytré hodinky patří například Apple, Samsung a Xiaomi. Na své si přijdou i ti, kteří hledají modely více určené pro sport, například Garmin nebo Polar. Ty se pak dělí ještě na dámské chytré hodinky na kolo, běhání, plavání, golf, jógu a podobně.

Pro vstup do eshopu s dámskými chytrými hodinkami klikněte zde: