Fitness náramek Wotchi W13P

Pokud se zajímáte hlavně zdravý životní styl a žijete nikoliv pasivním způsobem života, bude vám fitness náramek značky Wotchi W13P skvělým pomocníkem. Díky němu dostanete přehled zejména o svých každodenních činnostech. Fitness náramek W13P umí počítat ušlé kroky, příslušnou vzdálenost či spálené kalorie. Nezbytnou funkcí je také zavedený monitor srdečního pulsu. Každý sportovec by měl ocenit tréninkové funkce – ty lze využít například při běhání a posilování břišních svalů. Po propojení smart mobilu s aplikací FitPro získáte také detailní přehled o kvalitě a délce vašeho spánku. Náramek si na zápěstí připnete příjemně sednoucím páskem. Běžná výdrž akumulátoru je 4-7 dní, pokud ho budete používat jen na měření času až 45 dní. Náramek se nabíjí přes USB připojení,  pouzdro se musí vyjmout z řemínku.

Pro rozsvícení obrazovky a pohyb v menu stačí jedno klepnutí, pro výběr sportovní aktivity, změnu motivu displeje či návrat zpět stačí dlouze podržet.

Pro možnost dostávat upozornění na hovory, zprávy, upozornění z Facebooku apod. musíte nejdříve povolit přístup k oznámením. Na příchozí hovor bude náramek reagovat vibracemi a zobrazením jména volajícího. SMS bude ohlášena vibracemi. Upozornění ze sociálních sítí bude ohlášeno vibracemi a zobrazeno na displeji. Na displeji náramku se zobrazí 20-40 znaků.

Pořízení fotografie

Pokud je náramek propojený s aplikací, přejděte v náramku na sekci „more“ a zvolte možnost
„camera“ následně můžete dlouhým stiskem či zatřesením zápěstí spustit 3vteřinový odpočet a následně dojde k pořízení fotografie.

Upozornění na dlouhé sezení

V aplikaci si můžete nastavit za jak dlouho vás náramek upozorní, abyste se šli projít.

Kupujte tady kliknutím na obrázek za akční cenu, na výběr je ještě dalších 5 barev:

Wotchi W13P